Cena pozycjonowania

Każdy z nasz szuka redukcji kosztów. Jednak czy warto przesadnie oszczędzać na pozycjonowaniu?

W internecie jest wiele ofert pozycjonowania stron internetowych. Począwszy od tych najtańszych typu 10PLN miesiąc, lub 100PLN rok, poprzez 100-300PLN miesiąc, bo oferty rzędu nawet 5000PLN miesięcznie. Oferty można znaleźć na Allegro, portalach ogłoszeniowych, AdWords i dosłownie wszędzie. Nie raz zdarza się, że otrzymamy taką e-mailem.

Co warta jest oferta za 10PLN miesięcznie?

Jak wiadomo nikt nie robi nic za darmo. Decydując się na ofertę pozycjonowania za 10PLN miesięcznie skazujemy swoją stronę prędzej czy później na ban. Pozycjonowanie za kilka złotych ogranicza się do klejenia kilku linków do przygotowanego zaplecza wśród setek innych, niekoniecznie będących dobrym sąsiedztwem. Bo jak wygląda link do sklepu sprzedającego dewocjonalia w sąsiedztwie odnośnika do sex shopu lub strony z winami? Z cała pewnością nie najlepiej. Jeżeli już nawet to pierwsze jest znośne to na pewno nie zniesiemy tego, że obiecuje się nam TOP10, a tak na prawdę nie jest robione nic, oprócz mydlenia oczu, że musimy czekać.

Podsumowując: oferta za kilka złotych to strata czasu i pieniędzy

 

Co warta jest oferta za 100-300PLN miesięcznie?

Oferty tego pokroju wyglądają już sensowniej. Biorąc pieniądze ze pozycjonowania osoba uczciwa osoba zajmująca się SEO poświęci kilka godzina nad naszą stroną www. Niemniej jednak może to ograniczyć się kopiowania kilku opisów stron do katalogów, kilku wpisów na stronach typu Presell oraz dodania linków na posiadanych stronach. Takie pozycjonowanie może być efektywne raczej dla fraz posiadających nikłą konkurencję, bądź rozbudowanych typu skuteczne pozycjonowanie stron internetowych Białystok.

Podsumowując: oferta za 100-300PLN miesięcznie może być skuteczna, ale tylko dla nowo powstałych stron lub fraz nie posiadających silnej konkurencji.

 

Co warta jest oferta za kilkaset złotych

Powierzając pozycjonowanie strony za 500, 1000, a nawet więcej złotych mamy pewność, że pozycjoner znajdzie odpowiednią ilość czasu, aby najlepiej zorganizować zabiegi SEO, mające umieścić naszą www na pierwszym miejscu. W takiej ofercie nie może być mowy o powielaniu opisów strony w katalogach, braku zainteresowania stronami konkurencji oraz braku sprawdzania aktualnej pozycji strony. Taka oferta powinna składać się min. z:

  • katalogowania
  • kilku blogów tematycznych
  • dodawania linków do stron typu presell
  • udzielaniu się na różnych forach polecających naszą stronę
  • dostępu do statystyk monitorujących aktualną pozycję naszej strony w wyszukiwarce

Podsumowując: oferta za kilkaset złotych jest najlepszym wyborem, dla tych którzy są w stanie wyłożyć większe pieniądze, i chcących odni9eść najlepsze efekty

 

Jeżeli poszukują Państwo firmy, która skutecznie i sumiennie przeprowadzi  pozycjonowane waszej strony ww zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Alfa Koncept. Oferta w kilku wariantach, na każdą kieszeń.